Szamba betonowe Golina

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów podczas deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Golina

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Golina

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy gotowe szamba bezpośrednio na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba były przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, który rodzaj oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także indywidualne zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb domowników. W zależności od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika kupić. Toteż polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych produktów!