Szamba betonowe Gostyń

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy planujesz posiadać trwały i przyjazny środowisku system gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne zasady dotyczące ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się doskonałą sławą. To materiał, który od dekad ma znakomite oceny jeśli chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla konkretnej okolicy oraz wybranej wielkości i rodzaju szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Gostyń

Oferujemy pełne usługi w kwestii produkcji szamb z betonu. Mamy swoje koparki oraz dźwigi ułatwiające zrobienie dołu i zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić na opcję wykonania wykopania szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, jaką pojemność najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i średniej ilości nieczystości, które oni produkują. Razem z budową szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby podlewać ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze wyroby inwestorom budującym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny budynek zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.