Szamba betonowe Jarocin

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Jarocin

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Jarocin

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej struktury ani żadnych pęknięć. Nieczystości są toksyczne dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dowozimy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z montażem szamba były wykonane w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe szamba, najkorzystniej dopasowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych produktów!