Szamba betonowe Jastrowie

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Jastrowie

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Jastrowie

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Ścieki mogą być toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dowozimy gotowe szamba wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie prace związane z montażem szamba zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań domowników. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!