Szamba betonowe Jutrosin

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i magazynują ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Jutrosin

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Jutrosin

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy wyprodukowane szamba bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z montażem szamba były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki rodzaj oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również niestandardowe szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb inwestorów. W zależności od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne wielkości stosuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje jeden domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!