Szamba betonowe Kępno

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Kępno

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kępno

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe zbiorniki bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba były wykonane zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, który rodzaj oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne szamba, najkorzystniej dostosowane do wymagań inwestorów. Zależnie od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez bakterie, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych produktów!