Szamba betonowe Kłecko

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Kłecko

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kłecko

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Spływając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dowozimy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba były wykonane zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne szamba, najlepiej dopasowane do potrzeb domowników. W zależności od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez bakterie, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria stosuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy jeden domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!