Szamba betonowe Kleczew

Gromadzenie nieczystości to istotne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub remoncie starego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz mieć trwały oraz przyjazny środowisku sposób przechowywania ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od producentów cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od lat ma doskonałe opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz wybranej pojemności i typu zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Kleczew

Oferujemy kompleksowe prace w zakresie wytwarzania szamb z betonu. Mamy własne narzędzia oraz dźwigi umożliwiające zrobienie wykopu oraz zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy wybrać ze względu oraz możliwość wykonania wykopania szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, którą wielkość należy wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników oraz średniej objętości ścieków, jakie oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba polecamy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym producentem betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość ocenia się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze usługi osobom budującym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój budynek wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.