Szamba betonowe Kłodawa

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i magazynują ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Kłodawa

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kłodawa

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy gotowe zbiorniki bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z montażem szamba były wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, który rodzaj oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe szamba, najlepiej dopasowane do wymagań domowników. Zależnie od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!