Szamba betonowe Kobylin

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz mieć wytrzymały oraz przyjazny środowisku sposób przechowywania ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od dekad ma doskonałe opinie gdy chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Poproś naszego przedstawiciela o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Kobylin

Zapewniamy pełne usługi w zakresie wytwarzania szamb z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz podnośniki ułatwiające zrobienie wykopu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy wybrać na opcję realizacji wykopania szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką pojemność należy dobrać. Zależy ona od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jakie oni produkują. Razem z wykopem szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać warzywnik w trakcie upalnego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na stały rozwój naszej firmy. Pracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze produkty inwestorom stawiającym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój budynek zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej marki. Z pewnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej wybrać, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.