Szamba betonowe Koło

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów w czasie ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Koło

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Koło

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Transportujemy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, który typ oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe szamba, najkorzystniej dopasowane do wymagań domowników. W zależności od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden mieszkaniec, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!