Szamba betonowe Kórnik

Czemu nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Kórnik

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kórnik

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z instalacją zbiornika zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który rodzaj oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także niestandardowe zamówienia, najlepiej dopasowane do potrzeb klientów. Zależnie od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez bakterie, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!