Szamba betonowe Kościan

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Kościan

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kościan

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dostarczamy gotowe szamba wprost na działkę klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z instalacją szamba zostały wykonane w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, jaki typ oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również nieszablonowe szamba, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. Zależnie od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności stosuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!