Szamba betonowe Koźmin Wielkopolski

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien w czasie deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Koźmin Wielkopolski

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Koźmin Wielkopolski

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy wyprodukowane szamba bezpośrednio na posesję nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją zbiornika zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, który rodzaj oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także indywidualne szamba, najkorzystniej dopasowane do potrzeb domowników. W zależności od odległości realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków generuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!