Szamba betonowe Krajenka

Czemu nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Krajenka

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Krajenka

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości są toksyczne dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dowozimy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na działkę nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie prace związane z montażem szamba były wykonane w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, jaki rodzaj oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także indywidualne szamba, najlepiej dostosowane do wymagań inwestorów. W zależności od rejonu realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich oczyszczane przez bakterie, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność szamba wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych produktów!