Szamba betonowe Krobia

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien w czasie deszczu i magazynują ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Krobia

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Krobia

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej struktury ani żadnych pęknięć. Nieczystości mogą być szkodliwe dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika były wykonane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki typ oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także indywidualne szamba, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez bakterie, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy jeden mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika kupić. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!