Szamba betonowe Krzywiń

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Krzywiń

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Krzywiń

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są szkodliwe dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy gotowe prefabrykaty wprost na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z instalacją szamba były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki rodzaj oraz wielkość szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań inwestorów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!