Szamba betonowe Łobżenica

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej kanalizacji i można to uzyskać na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy planujesz mieć wytrzymały i ekologiczny sposób gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się doskonałą sławą. To materiał, który od dekad ma znakomite opinie jeśli chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej miejscowości oraz poszukiwanej wielkości i typu zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Łobżenica

Zapewniamy pełne prace w kwestii produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne sprzęty oraz podnośniki umożliwiające wykonanie dołu i zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić ekonomię oraz możliwość wykonania wykopania szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką wielkość najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby domowników oraz uśrednionej objętości ścieków, jakie oni wytwarzają. Razem z budową szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze wyroby inwestorom stawiającym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej wybrać, aby było ekologiczne i oszczędne w eksploatacji.