Szamba betonowe Luboń

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub modernizacji starego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz posiadać wytrzymały i przyjazny środowisku system przechowywania szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne normy dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od dekad ma znakomite opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Luboń

Oferujemy pełne prace w kwestii wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje sprzęty oraz podnośniki umożliwiające wykonanie wykopu oraz wkopanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy wybrać ze względu oraz możliwość realizacji budowy szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, którą wielkość należy dobrać. Jest ona zależna od liczby domowników oraz uśrednionej objętości nieczystości, jakie oni produkują. Łącznie z budową szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Współpracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby oferować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich jakość ocenia się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze usługi inwestorom budującym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością podpowie on, które szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w użytkowaniu.