Szamba betonowe Międzychód

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji starego. Budowa szamba bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy potrzebujesz mieć wytrzymały i ekologiczny sposób przechowywania szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od producentów cieszących się doskonałą renomą. To surowiec, który od dekad ma doskonałe opinie gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz wybranej wielkości i rodzaju szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Międzychód

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji szamb z betonu. Posiadamy swoje narzędzia oraz dźwigi umożliwiające wykonanie wykopu i zamocowanie komory. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy wybrać na opcję wykonania wykopania szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką pojemność najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jakie oni produkują. Razem z budową szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze wyroby inwestorom stawiającym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek wymieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, żeby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.