Szamba betonowe Mikstat

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub modernizacji starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy planujesz posiadać wytrzymały oraz przyjazny środowisku sposób gromadzenia szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne normy dotyczące ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od lat ma znakomite opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Poproś naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Mikstat

Oferujemy pełne prace w zakresie wytwarzania szamb z betonu. Posiadamy swoje narzędzia oraz podnośniki umożliwiające zrobienie wykopu i wkopanie komory. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy zamówić z uwagi oraz opcję wykonania budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą wielkość należy dobrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, które oni wytwarzają. Razem z budową szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby pielęgnować warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość ocenia się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze usługi osobom stawiającym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój budynek wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do rozmowy z reprezentantem naszej marki. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.