Szamba betonowe Nekla

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie starego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i można to zrealizować na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy planujesz mieć trwały i ekologiczny system przechowywania szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się znakomitą sławą. To materiał, który od lat ma doskonałe opinie jeśli chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Poproś naszego przedstawiciela o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Nekla

Zapewniamy kompleksowe usługi w kwestii produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje sprzęty oraz dźwigi umożliwiające wykonanie dołu i zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy zamówić ekonomię oraz opcję wykonania budowy szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, którą pojemność należy wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników oraz uśrednionej ilości nieczystości, które oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na stały rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich trwałość ocenia się na dziesiątki, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze usługi inwestorom budującym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek wymieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z przyjemnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej wybrać, aby było ekologiczne i oszczędne w eksploatacji.