Szamba betonowe Oborniki

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy potrzebujesz mieć trwały i przyjazny środowisku sposób gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od dekad ma doskonałe oceny jeśli chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla Twojej miejscowości oraz wybranej wielkości i rodzaju szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Oborniki

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje narzędzia oraz dźwigi umożliwiające wykonanie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy wybrać ze względu oraz opcję wykonania wykopania szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą pojemność najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby domowników i średniej ilości nieczystości, jakie oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na stały rozwój naszej firmy. Współpracujemy z najlepszym producentem betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze usługi inwestorom stawiającym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny dom wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.