Szamba betonowe Obrzycko

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie starego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej kanalizacji i można to zrealizować na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz posiadać trwały i przyjazny środowisku sposób gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne normy w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od producentów cieszących się doskonałą renomą. To materiał, który od dekad ma doskonałe opinie gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Poproś naszego pracownika o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz poszukiwanej pojemności i rodzaju szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Obrzycko

Oferujemy pełne prace w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz podnośniki umożliwiające wykonanie dołu oraz zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy wybrać na oszczędności oraz realizacji budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką pojemność najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby domowników oraz uśrednionej ilości ścieków, jakie oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba polecamy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość ocenia się na dziesiątki, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze usługi osobom budującym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej marki. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej wybrać, aby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.