Szamba betonowe Odolanów

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Odolanów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Odolanów

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości są szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dostarczamy gotowe zbiorniki wprost na posesję klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z montażem szamba były wykonane w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, który typ oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także niestandardowe szamba, najkorzystniej dopasowane do wymagań inwestorów. Zależnie od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez bakterie, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!