Szamba betonowe Okonek

Gromadzenie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz mieć wytrzymały oraz przyjazny środowisku sposób przechowywania ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne normy w kwestii ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od producentów cieszących się doskonałą renomą. To materiał, który od lat ma znakomite opinie gdy chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na setki lat! Poproś naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Okonek

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji szamb z betonu. Mamy własne sprzęty oraz podnośniki ułatwiające zrobienie wykopu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy wybrać z uwagi oraz opcję wykonania budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą pojemność najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby domowników oraz średniej objętości nieczystości, które oni produkują. Razem z budową szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na stały rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby proponować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich jakość ocenia się na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze produkty osobom budującym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do rozmowy z przedstawicielem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej zakupić, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.