Szamba betonowe Osieczna

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub modernizacji starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz mieć trwały oraz ekologiczny system przechowywania szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się doskonałą renomą. To materiał, który od lat ma znakomite oceny jeśli chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz wybranej pojemności i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Osieczna

Oferujemy pełne usługi w kwestii produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz podnośniki ułatwiające wykonanie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać ze względu oraz możliwość realizacji budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą pojemność należy dobrać. Zależy ona od liczby domowników oraz uśrednionej ilości ścieków, jakie oni produkują. Łącznie z wykopem szamba polecamy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Współpracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze produkty osobom stawiającym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej działalności. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.