Szamba betonowe Ostroróg

Gromadzenie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy planujesz posiadać wytrzymały oraz przyjazny środowisku system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się doskonałą renomą. To materiał, który od lat ma znakomite opinie gdy chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej okolicy oraz poszukiwanej pojemności i rodzaju szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Ostroróg

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie produkcji szamb z betonu. Mamy swoje koparki oraz dźwigi umożliwiające wykonanie wykopu i zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić ekonomię oraz możliwość realizacji budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką pojemność należy dobrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców oraz średniej ilości nieczystości, jakie oni produkują. Łącznie z budową szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich jakość ocenia się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze usługi inwestorom stawiającym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom wymieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do rozmowy z reprezentantem naszej marki. Z pewnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.