Szamba betonowe Pleszew

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Pleszew

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Pleszew

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy wyprodukowane szamba wprost na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z instalacją zbiornika były przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki rodzaj oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również indywidualne zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. W zależności od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków tworzy jeden mieszkaniec, i jaką wielkość szamba kupić. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!