Szamba betonowe Pniewy

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Pniewy

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Pniewy

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe szamba bezpośrednio na posesję klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika były wykonane w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne zamówienia, najlepiej dostosowane do potrzeb domowników. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!