Szamba betonowe Pobiedziska

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Pobiedziska

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Pobiedziska

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości są szkodliwe dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty wprost na posesję klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją szamba były wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, jaki rodzaj oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do wymagań klientów. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków generuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!