Szamba betonowe Pogorzela

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien w czasie deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Pogorzela

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Pogorzela

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dowozimy wyprodukowane prefabrykaty wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika były wykonane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie zasugerujemy, jaki typ oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne szamba, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. Zależnie od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności stosuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych produktów!