Szamba betonowe Poniec

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i można to uzyskać na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz mieć wytrzymały oraz przyjazny środowisku system gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy dotyczące ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się znakomitą sławą. To materiał, który od dekad ma znakomite opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Poniec

Zapewniamy kompleksowe prace w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje narzędzia oraz podnośniki umożliwiające zrobienie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić ekonomię oraz opcję realizacji wykopania szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, którą pojemność najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby domowników oraz uśrednionej objętości ścieków, które oni produkują. Razem z wykopem szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość ocenia się na dziesiątki, a nawet kilkaset lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze produkty osobom budującym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej marki. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było przyjazne środowisku i oszczędne w użytkowaniu.