Szamba betonowe Przedecz

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Przedecz

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Przedecz

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane szamba wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją szamba były wykonane w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, jaki typ oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne szamba, najkorzystniej dopasowane do wymagań klientów. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy pojedynczy domownik, i jaką pojemność szamba wybrać. Toteż proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych produktów!