Szamba betonowe Puszczykowo

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Puszczykowo

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Puszczykowo

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być szkodliwe dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z instalacją szamba były wykonane zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością zasugerujemy, który rodzaj oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb domowników. Zależnie od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!