Szamba betonowe Rakoniewice

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji starego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej sieci i można to uzyskać na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz posiadać trwały i ekologiczny system gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane zasady w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą sławą. To materiał, który od dekad ma znakomite opinie gdy chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej miejscowości oraz poszukiwanej pojemności i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Rakoniewice

Zapewniamy kompleksowe prace w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne sprzęty oraz dźwigi umożliwiające wykonanie dołu i zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić na oszczędności oraz możliwość wykonania budowy szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką pojemność najlepiej wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, które oni wytwarzają. Razem z budową szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich trwałość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze produkty inwestorom budującym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z reprezentantem naszej marki. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.