Szamba betonowe Raszków

Gromadzenie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie istniejącego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej kanalizacji i można to zrealizować na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz mieć wytrzymały i ekologiczny sposób gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane zasady w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od wytwórców cieszących się znakomitą sławą. To materiał, który od dekad ma doskonałe oceny gdy chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz wybranej pojemności i typu szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Raszków

Zapewniamy pełne prace w kwestii produkcji szamb z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz podnośniki umożliwiające zrobienie wykopu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy wybrać na oszczędności oraz realizacji budowy szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą wielkość należy wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników oraz uśrednionej ilości ścieków, które oni produkują. Razem z budową szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze produkty osobom budującym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom wymieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej marki. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było ekologiczne i oszczędne w eksploatacji.