Szamba betonowe Rawicz

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz mieć trwały oraz ekologiczny sposób gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od lat ma doskonałe opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz wybranej pojemności i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Rawicz

Oferujemy pełne prace w kwestii wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje koparki oraz podnośniki umożliwiające wykonanie wykopu i zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy wybrać na oszczędności oraz możliwość wykopania szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, jaką wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, które oni produkują. Razem z wykopem szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na stały rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze produkty osobom stawiającym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.