Szamba betonowe Rychwał

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Rychwał

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Rychwał

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane szamba wprost na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją szamba były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który rodzaj oraz pojemność szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również nieszablonowe szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych produktów!