Szamba betonowe Sieraków

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub remoncie starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz posiadać trwały oraz przyjazny środowisku sposób przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się doskonałą renomą. To surowiec, który od dekad ma doskonałe oceny gdy chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Poproś naszego przedstawiciela o wycenę dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i typu zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Sieraków

Oferujemy pełne usługi w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje narzędzia oraz dźwigi umożliwiające wykonanie wykopu i zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy wybrać z uwagi oraz opcję realizacji wykopania szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, jaką wielkość należy dobrać. Jest ona zależna od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, które oni produkują. Łącznie z budową szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby pielęgnować warzywnik w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich trwałość ocenia się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby osobom budującym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej marki. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.