Szamba betonowe Ślesin

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej sieci i da się to zrealizować na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy planujesz mieć trwały oraz ekologiczny sposób przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne normy dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się doskonałą renomą. To surowiec, który od dekad ma doskonałe oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Poproś naszego pracownika o wycenę dla konkretnej miejscowości oraz wybranej wielkości i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Ślesin

Oferujemy pełne prace w kwestii produkcji szamb z betonu. Posiadamy własne narzędzia oraz podnośniki ułatwiające wykonanie dołu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy wybrać ze względu oraz możliwość realizacji budowy szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, którą wielkość najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, które oni wytwarzają. Razem z budową szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać ogród w czasie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na stały rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich jakość ocenia się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby inwestorom stawiającym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do rozmowy z reprezentantem naszej działalności. Z pewnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, aby było ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu.