Szamba betonowe Śmigiel

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Śmigiel

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Śmigiel

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy gotowe prefabrykaty wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika były wykonane zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, jaki typ oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również niestandardowe szamba, najlepiej dostosowane do wymagań inwestorów. Zależnie od odległości realizacji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne wielkości stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje jeden domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!