Szamba betonowe Sompolno

Dlaczego nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien w czasie ulewy i magazynują ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Sompolno

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Sompolno

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dostarczamy wyprodukowane zbiorniki wprost na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, jaki rodzaj oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także indywidualne szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb klientów. Zależnie od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam filtrowane przez bakterie, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych produktów!