Szamba betonowe Środa Wielkopolska

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów podczas deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Środa Wielkopolska

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Środa Wielkopolska

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe zbiorniki wprost na działkę klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z montażem zbiornika były przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki rodzaj oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!