Szamba betonowe Stęszew

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji istniejącego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to zrealizować na każdej posesji bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy planujesz posiadać wytrzymały oraz przyjazny środowisku sposób gromadzenia szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady dotyczące ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od producentów cieszących się znakomitą sławą. To surowiec, który od lat ma znakomite opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Poproś naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Stęszew

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje sprzęty oraz podnośniki ułatwiające wykonanie dołu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić ze względu oraz możliwość realizacji budowy szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką pojemność należy wybrać. Zależy ona od liczby domowników i średniej ilości nieczystości, które oni produkują. Razem z budową szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na nieustanny rozwój naszej firmy. Współpracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich trwałość ocenia się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze wyroby osobom budującym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej działalności. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, aby było ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu.