Szamba betonowe Swarzędz

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub remoncie istniejącego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i można to uzyskać na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz posiadać trwały oraz przyjazny środowisku system przechowywania ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy dotyczące ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od lat ma doskonałe opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej miejscowości oraz wybranej wielkości i typu szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Swarzędz

Oferujemy kompleksowe prace w kwestii produkcji szamb z betonu. Posiadamy własne sprzęty oraz dźwigi umożliwiające zrobienie wykopu oraz zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić ze względu oraz możliwość wykonania wykopania szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką wielkość należy dobrać. Jest ona zależna od liczby domowników i średniej objętości nieczystości, jakie oni produkują. Łącznie z budową szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Pracujemy z najlepszym producentem betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość ocenia się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze usługi osobom stawiającym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny dom wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do kontaktu z reprezentantem naszej działalności. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.