Szamba betonowe Szamocin

Odprowadzanie nieczystości to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub modernizacji istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz mieć wytrzymały oraz ekologiczny system gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne normy dotyczące ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od lat ma znakomite opinie jeśli chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i typu zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Szamocin

Oferujemy pełne prace w kwestii wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne koparki oraz podnośniki umożliwiające wykonanie dołu oraz zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy zamówić ze względu oraz możliwość wykonania budowy szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, którą wielkość najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby domowników i średniej objętości ścieków, które oni wytwarzają. Razem z budową szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby oferować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość ocenia się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze produkty inwestorom stawiającym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej marki. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej zakupić, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu.