Szamba betonowe Szamotuły

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub remoncie istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy planujesz posiadać wytrzymały oraz ekologiczny system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od lat ma znakomite opinie jeśli chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Szamotuły

Zapewniamy pełne prace w zakresie wytwarzania szamb z betonu. Mamy własne narzędzia oraz podnośniki ułatwiające zrobienie wykopu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić ze względu oraz możliwość wykonania budowy szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, jaką pojemność najlepiej wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników i średniej ilości ścieków, jakie oni produkują. Łącznie z budową szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na stały rozwój naszej działalności. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość szacuje się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze usługi inwestorom budującym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom wymieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do rozmowy z przedstawicielem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.