Szamba betonowe Trzcianka

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien w czasie deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Trzcianka

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Trzcianka

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie doradzimy, jaki rodzaj oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również indywidualne szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb klientów. Zależnie od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje jeden domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!