Szamba betonowe Ujście

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Ujście

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Ujście

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe prefabrykaty wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika były wykonane zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie doradzimy, który rodzaj oraz wielkość szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb domowników. W zależności od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez bakterie, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne pojemności stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!